jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۰۸۵۴۲   ۲۲ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۳:۱۵

یک کارخانه تولید مواد نوشیدنی بدلیل عدم رعایت فرمول ساخت به پرداخت جزای نقدی محکوم شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از کمیته مشترک اطلاع‌رسانی سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان یک کارخانه تولید مواد نوشیدنی به علت عدم رعایت فرمول ساخت در مواد تولیدی پس از تائید کمیسیون ماده 11 در سازمان تعزیرات حکومتی محکوم شد.

شعبه رسیدگی به تخلفات بهداشت دارو و درمان تعزیرات حکومتی پس از اجری تشریفات قانونی ومحرز دانستن تخلف انتسابی، کارخانه موصوف را به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

در همین راستا یک کارگاه تولید ظروف فلزی(جهت استفاده در بسته بندی مواد غذایی) نیز به علت نداشتن پروانه و مجوز ساخت توسط شعبه ویژه بهداشت تعزیرات حکومتی به تعطیلی موسسه و ضبط کالای تولیدی به نفع دولت محکوم شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر