jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۰۶۶۰۷   ۱۴ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۸:۰۰

محمود المشهدانی رئیس مجلس ملی عراق بنا به دعوت رسمی علی لاریجانی همتای ایرانی خود، فردا دوشنبه در رأس یک هیئت بلندپایه پارلمانی و سیاسی وارد تهران می شود.

به گزارش مهر؛ المشهدانی در سفر سه روزه خود علاوه بر دیدار و مذاکره با لاریجانی رئیس مجلس ،با محمود احمدی نژاد رئیس جمهور، آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس قوه قضائیه، آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، وزیرامورخارجه و دبیر شورای عالی امنیت ملی ملاقات خواهد کرد.

در همین راستا،‌"علاءالدین بروجردی" رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سفر یک هیئت پارلمانی رده بالا از کشور فرانسه به ایران خبر داد.

وی گفت: در اواخر هفته جاری یک هیئت بلندپایه پارلمانی فرانسه متشکل ازدو نایب رئیس کمیسیون و یکی از اعضای کمیسیون سیاست خارجی مجلس فرانسه که قبلا وزیرامورخارجه این کشور بوده است برای اولین بار بعد از مدت زمانی که روابط ایران با فرانسه راکد بود، به ایران سفر خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر