jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۰۶۵۴۹   ۱۴ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۰:۰۶

نتایج ضعیف و باخت‌های سنگین اخیر تیم سایپا، حتی سر و صدای بازیکنان این تیم را درآورده است؛ ولی مدیرعامل این باشگاه دیروز پس از دریافت گزارش حضوری از پیر لیت‌بارسکی (سرمربی آلمانی)‌ او را ابقا، اما وادار به پذیرش حضور یک دستیار ایرانی کرد.

به گفته نادر وادی‌خیل ، سرپرست تیم سایپا امروز و در شرایطی این دستیار ایرانی معرفی می‌شود که لیت ‌بارسکی مدت کوتاهی پس از حضور در تیم سایپا، سید جواد منافی و رضا فروزانی، دستیاران ایرانی خود را اخراج کرده بود.

مدیران سایپا که شاید احتمال کسب نتایجی چنین ضعیف از تیمشان را پیش‌بینی کرده بودند، این 2 مربی را به مرخصی‌های طولانی اجباری فرستاده و در این مدت تمام حقوق و مزایای آنها را هم پرداخته‌اند.

سایپا پس از شکست تحقیر‌آمیز 5 بر یک مقابل کوروفچی ازبکستان در تاشکند، جمعه گذشته شکست باورنکردنی 6 بر 3 را از ذوبآهن پذیرا شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر