jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۷۵۸۰   ۲۱ تير ۱۳۸۷  |  ۱۹:۴۹

بیژن ذوالفقار‌نسب:

تیم ملی به آرامش نیاز دارد

سرمربی تیم پگاه گیلان گفت: صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام‌جهانی به عملکرد فدراسیون و مربیان تیم ملی بستگی دارد.

بیژن ذوالفقارنسب که در حاشیه تمرین تیم پگاه در سرعین با خبرنگار جام‌جم مصاحبه می‌کرد، افزود: در حال حاضر تیم ملی بیش از هر چیز به آرامش و بازی‌های تدارکاتی نیاز دارد تا بتواند با عملکردی مناسب و بازی‌های قدرتمند به جام‌جهانی آفریقای‌جنوبی صعود کند.

وی با بیان این‌که هیچ گروهی برای صعود ساده و آسان نیست به تجربه بین‌المللی علی دایی اشاره کرد و گفت: امیدواریم دایی با عملکرد خود به توقعات و انتظارات بجای مردم پاسخ دهد.

وی به اردوی تیم پگاه در سرعین اشاره و اظهار کرد: این اردو با توجه به شرایط خاص آب و هوایی و وجود ارتفاع و آبهای گرم معدنی پیشنهاد شد و شرایط تمرینی مناسبی را پشت سر می‌گذاریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر