jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۵۵۹۵۱ ۲۲ آذر ۱۳۸۶  |  ۰۰:۴۷

علیرضا منصوریان ، کاپیتان خوشفکر استقلال درباره تغییرات کادر فنی این تیم ، به نکته جالبی اشاره می کند و معتقد است قضاوت درباره فیروز کریمی زود است.


منصوریان که یکی از خاک خورده های باشگاه استقلال است ، خوب می داند فضای کاری در استقلال با جاهای دیگر فرق دارد.
اگر فیروز کریمی در دیگر تیم ها مثل پاس قدیم ، استقلال اهواز، شهاب زنجان و... یک فرمانده مقتدر بود، در استقلال نمی تواند همان رفتار قبلی را به نمایش بگذارد و ممکن است همین تغییر رفتار موجب شود تا فیروز کریمی به نوعی در مدیریت تیم خود، ناهنجاری هایی را شاهد باشد.وقتی این حرف سربسته را از علی منصوریان می شنویم ، می توان به این نکته اشاره کرد که استقلال تیمی است پرطرفدار، صاحب بازیکنانی که هیچ وقت تحت فشار و خشونت قرار نمی گیرند و تن به هر رفتاری نمی دهند. کار کردن در استقلال به همین دلیل برای مربیان پیشین نیز سخت بوده است.
هر چند باید پذیرفت ، فیروز کریمی به سبب درک خوبی که از بازیکنان دارد و براساس تفکر روان شناسانه خود، اگر بخواهد و دل به کار ببندد، می تواند خیلی زود بحران استقلال را به بهترین شکل ممکن مدیریت کند و طرفداران این تیم آسیب دیده را به امیدواری برساند. از این رو باید به منصوریان حق داد که همه را از قضاوت عجولانه باز دارد و منتظر روزهای آینده باشد.


علی رئیسی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر