یزد- مدیرکل گمرک استان یزد گفت: مجموع درآمدهای گمرک یزد در 8 ماهه سال جاری به 6 هزار و 598 میلیارد ریال رسید که شامل بیش از 2 هزار و 959 میلیارد ریال پرداخت قطعی و 3 هزار و 639 میلیارد ریال ضمانت نامه بانکی است.
کد خبر: ۱۴۳۴۰۷۰

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، محمد حسین سلمانی اظهارداشت: 6 هزار و 598 میلیارد ریال دریافت قطعی گمرک یزد به خزانه وایز شده، همچنین در این مدت بیش از یک هزار و 801 میلیارد ریال مالیات بر ارزش افزوده و 747 میلیارد ریال حقوق ورودی سایر کالاها در گمرک یزد وصول شده است.

مدیرکل گمرک استان یزد ادامه داد: گمرک یزد همچنین برای جبران کمبود نقدینگی و کمک به واحدهای تولیدی، فعالان اقتصادی مجاز و شرکت های دانش بنیان و نوآور بیش از 3 هزار و 639 میلیارد ریال ضمانت نامه بانکی به جای پرداخت قطعی از واردکنندگان دریافت کرده که این میزان بیش از پرداخت قطعی وصولی است.

سلمانی افزود: دریافت ضمانت نامه بانکی بخشی از تسهیلات گمرک به واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی مجاز است که طبق آن واردکنندگان می توانند کالای خود را با ارائه ضمانت نامه بانکی از گمرک ترخیص و حقوق و عوارض گمرکی را در پایان سال مالی پرداخت کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت بیش از 37 میلیارد ریال درآمدهای استانی در گمرک یزد وصول شده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل از آن حدود 45 درصد رشد دارد.

مدیرکل گمرک استان یزد گفت: درآمدهای وصولی گمرک یزد در 8 ماهه ابتدائی سال جاری در 23 ردیف درآمدی شامل حقوق ورودی کالاها، مالیات و عوارض گمرکی وصول شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها