جانشین رئیس پلیس بین‌الملل فراجا از استرداد متهمی که به کلاهبرداری ۶۰۰ میلیارد ریالی از مردم در پوشش شرکت مهاجرتی اقدام کرده بود، خبر داد.
کد خبر: ۱۴۲۱۳۹۰


به گزارش جام‌جم، سردار رضا موذن در تشریح جزئیات این خبر گفت: فردی مدتی قبل در پوشش دو شرکت مهاجرتی شروع به کلاهبرداری ۶۰۰ میلیارد ریالی از مردم کرده و به خارج از کشور متواری شده بود که در ادامه با دستور مقام قضایی هماهنگی با پلیس بین‌الملل برای دستگیری و استرداد این فرد به کشور انجام شد.
وی با بیان این‌که این فرد همراه همسرش دو شرکت مهاجرتی دایر کرده بود، گفت: متهم از این طریق با وعده اخذ اقامت و مجوز کار در خارج از کشور از بیش از ۵۰۰ نفر از ایرانیان، کلاهبرداری و مبالغی را از آنان دریافت کرده بود. جانشین رئیس پلیس بین‌الملل فراجا با بیان این‌که متهم پس از کلاهبرداری به یکی از کشورهای منطقه متواری شده بود، گفت: متهم در یکی از کشورهای منطقه ردیابی و شناسایی گردید و حکم جلب بین‌المللی یا همان اعلان قرمز برای وی صادر شد. این فرد کمتر از هفت ماه از ارتکاب به کلاهبرداری و فرار، در کشور محل اختفا دستگیر شد و سرانجام صبح چهارشنبه از طریق مرز هوایی فرودگاه‌ امام خمینی‌(ره) به کشور بازگردانده شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
سامان علیزاده
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۶/۱۲
۰
۰
چرا نام این کلاهبردار ذکر نشده؟

نیازمندی ها