سیستم‌های UPS معمولاً از باتری‌های سرب اسیدی تنظیم‌شده دریچه (VRLA) استفاده می‌کنند که این باتری‌ها به همین نام خوانده می‌شوند و حتی شبیه به نوع باتری مورد استفاده برای خودروها هستند، اما در واقع به طور خاص برای کار با بارهای صنعتی مانند UPS ساخته شده‌اند ( مثل باتری ups صبا باتری).
کد خبر: ۱۳۹۴۵۲۴

 هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض باتری یو پی اس صبا خود دارم؟

 طول عمر باتری یو پی اس بسته به نوع و مدل باتری متفاوت است، اما بیشتر باتری ها از جمله باتری یو پی اس معمولاً هر 3 تا 4  سال یکبار برای عمر استاندارد یا 5 سال یکبار برای عمر طولانی نیاز به تعویض دارند. 

عمر استاندارد عبارت است از مدت زمانی که یک باتری در شرایط بهینه می تواند دوام بیاورد و عمر باتری بیشتر نشان دهنده استفاده واقعی از باتری است، اگرچه این هنوز نیاز به کنترل دما تا 20 درجه سانتیگراد و عدم تخلیه عمیق باتری دارد.

 یک باتری UPS که در دمای محیط 30 درجه سانتیگراد کار می کند، نصف طول عمر باتری را خواهد داشت!  نگه داشتن باتری ها در دمای استاندارد اغلب مقرون به صرفه تر از تعویض زودهنگام آنها است.

 هر چند وقت یک بار باید باتری یو پی اس صبا خود را تعمیر کنم؟

 باتری های UPS باید بسته به نیاز سرویس شوند که می تواند هر سه ماه، دو سال یا سالانه باشد تا اطمینان حاصل شود که آنها به درستی کار می کنند و برای استفاده ایمن می مانند.

 تیم های حرفه ای می‌توانند بسته خدمات و تعمیر و نگهداری دقیقی را در اختیار شما قرار دهند و توضیح دهند که چگونه کار می‌کنند تا اطمینان حاصل کنید که UPS و باتری یو پی اس 42 آمپر شما به طور موثر سرویس می‌شوند و کار می‌کنند.

هنگام بازرسی باتری یو پی اس باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 سن و استفاده از باتری باید همراه با علائم فرسودگی، مانند ترک، نشتی، یا برآمدگی در نظر گرفته شود و اتصالات و سیم‌کشی برای هر گونه مشکل احتمالی برسی شود،  با این حال در با باتری‌های بدون تعمیر و نگهداری VRLA، اغلب نمی‌توان تنها از طریق بازرسی بصری وضعیت واقعی باتری را تعیین کرد.

 انجام تست مخصوص روی باتری نشانگر خوبی از ظرفیت باتری و توانایی آن برای عملکرد ایمن است و گزارش شما باید شامل گزارش کامل باتری در مورد سلامت فعلی بلوک های باتری ups صبا باشد.

 حفظ یک باتری صبا سالم برای هر کسب و کار یا سازمانی که به تجهیزات و سیستم های حیاتی متکی است مهم است.  باتری‌های یو پی اس، برق پشتیبان را در صورت قطع برق یا قطعی برق دیگر فراهم می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که یو پی اس به‌گونه‌ای کار می‌کند که کسب‌وکارها بتوانند فعال و کار کنند.

 اگر در مورد باتری های UPS سؤالی دارید، یا اگر برای یافتن سیستم UPS مناسب برای نیازهای خود به کمک نیاز دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید.  تیم کارشناسان ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند راه حل مناسبی برای کسب و کار خود پیدا کنید.

قطع برق می تواند یک کابوس فناوری باشد.  ممکن است باعث شود کارهای مهم و پیشرفت بازی ذخیره نشده را از دست بدهید ، یو پی اس به راحتی می تواند این مشکل را کاهش دهد.  اما واقعاً چه دستگاه هایی را می توان به UPS وصل کرد؟

 یو پی اس چیست؟

 منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) دستگاهی است که در درجه اول در صورت قطع برق یا کاهش ولتاژ به ولتاژ غیرقابل قبول، پشتیبان باتری ups صبا را برای دستگاه های متصل فراهم می کند.

  این کار را با استفاده از باتری داخلی خود انجام می‌دهد که می‌تواند دستگاه‌های شما را از چند دقیقه تا چند ساعت بسته به میزان توان و تعداد و مصرف برق وسایل متصل به کار نگه دارد، اما بیشتر یو پی اس ها کاری بیشتر از تامین باتری پشتیبان انجام می دهند و می توانند به عنوان وسیله ای برای محافظت از دستگاه های شما در برابر برق لکه دار عمل کنند. عملکرد باتری های یو پی اس صبا با باتری واریان متفاوت است و نمی توان این دو باتری به جای یکدیگر به کار برد.

 چه چیزی را می توانید به یک یو پی اس وصل کنید؟

 یک یو پی اس را می توان در منازل، ادارات و سایر تنظیمات برای تغذیه طیف وسیعی از دستگاه های الکترونیکی در صورت قطع برق استفاده کرد، اما آنها همچنین می توانند به عنوان وسیله ای برای محافظت از وسایل ضروری ارتباطی، امنیتی و سرگرمی در برابر آسیب ناشی از خاموشی های غیر منتظره، نوسانات ولتاژ یا قطع برق عمل کنند.

 ما متوجه شدیم که اطلاعات زیادی در مورد ژنراتورها و UPS وجود دارد.  پیمایش آنچه شما به عنوان یک کاربر باید به دنبال آن باشید و درک کنید و ارائه دهنده خدمات شما چه کاری انجام خواهد داد، می تواند دشوار باشد. برای کمک به مشتریان خود، نکاتی را که باید در مورد باتری‌ UPS صبا بدانید، گردآوری کرده‌ایم.

 باتری‌ یو پی اس 65 آمپر ، برق پشتیبان را در صورت قطع برق یا سایر قطعی برق تامین می‌کنند و اطمینان می‌دهند که تجهیزات و سیستم‌های حیاتی می‌توانند آنلاین و عملیاتی باشند.

بدون باتری یو پی اس که به درستی کار می کند، کسب و کارها و سازمان ها در معرض خطر از دست دادن داده ها، خرابی، از دست دادن کسب و کار و احتمال از دست دادن جان در برخی موارد خواهند بود.  به همین دلیل مهم است که نکات کلیدی در مورد باتری های UPS بدانید.

باتری یو پی اس را به خوبی مورد برسی قرار دهید و در نظر داشته باشید که همانطور که سلامت دستگاه یو پی اس حائز اهمیت است، سلامت باتری نیز مهم است.

باتری یو پی اس صبا چگونه کار می کند؟

 باتری UPS یکی از اجزای کلیدی یک سیستم منبع تغذیه بدون وقفه است.  باتری‌های یو پی اس، برق پشتیبان یو پی اس را در صورت قطع برق تامین می‌کنند و تضمین می‌کنند که تجهیزات و سیستم‌های حیاتی می‌توانند آنلاین و عملیاتی باشند.

بنابراین باید همیشه از سلامت باتری یو پی اس صبا که در اختیار دارید مطمئن باشید تا بتوانید با اطمینان خاطر فعالیت‌های خود را ادامه دهید.

این موضوع در رابطه با باتری لیفتراک شما هم صدق می کند و باید در نظر داشته باشید که سلامت این باتری را به طور مرتب برسی کنید تا با مشکل مواجه نشید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها