منابع عراقی خبر دادند؛

دستگیری ۱۴ تروریست داعش در بغداد

منابع امنیتی عراق از دستگیری و بازداشت ۱۴ تروریست داعش طی عملیات امنیتی در بغداد پایتخت این کشور خبر دادند.
کد خبر: ۱۳۶۸۹۸۱
به گزارش جام جم آنلاین، منابع امنیتی عراق در بیانیه‌ای از بازداشت ۱۴ تروریست داعش از جمله چند سرکرده این گروه در بغداد پایتخت عراق خبر داد.

بر اساس این گزارش، منابع امنیتی عراق اعلام کردند که در چارچوب سلسله دستاورد‌ها در زمینه مبارزه با تروریسم و پیگرد بقایای گروه تروریستی داعش طی یک عملیات امنیتی که بر اساس داده‌های اطلاعاتی دقیق در بغداد انجام شد، ۱۴ عضو گروه تروریستی داعش از جمله برخی سرکردگان مهم این گروه بازداشت شدند.

در این بیانیه آمده است که نیرو‌های اطلاعاتی عراق با انجام عملیات پیشدستانه و بکارگیری شیوه‌های فنی در پیگرد اهداف مورد نظر، عملیات جداگانه‌ای را در مناطق التاجی، الشعب، هور رجب، کصیبه در منطقه المدائن، العریفیه در پل دیالی، ابوغریب، الغزالیه، الدوره و پست بغداد واسط به اجرا گذاشتند.

منابع عراقی از دستگیری سرکردگان مهم داعش همچون ابو سفانه، ابوعمر و ابومصعب در این عملیات خبر دادند.

این در حالی است که «یحیی رسول» سخنگوی فرماندهی کل نیرو‌های مسلح عراق روز شنبه هم از هلاکت شماری از بقایای عناصر تکفیری داعش در این کشور خبر داد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی فرماندهی کل نیرو‌های مسلح عراق اعلام کرد که نیرو‌های امنیتی این کشور در جریان عملیات‌های جداگانه در استان‌های کرکوک، نینوا و دیالی، ضربات سختی به بقایای تکفیری‌ها وارد کردند.

یحیی رسول در همین راستا عنوان کرد: نیرو‌های امنیتی عراق موفق شدند در عملیات‌های خود در ۳ استان مذکور ۱۳ تَن از بقایای عناصر داعش را شناسایی و آن‌ها را به هلاکت برسانند.
 
منبع: مهر
برچسب ها: عراق داعش تروریست
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها