به مناسبت کنگره شهید رئیسعلی دلواری؛

شهید رئیسعلی دلواری؛سردار سربلندی

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان با جمعی از کودکان و دانش آموزان قرآنی دیدار کردند؛

گسترش فرهنگ آسمانی قرآن

جمعی از کودکان و دانش آموزان قرآنی کارکنان سپاه حفاظت فرودگاهی شهر بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در فضایی صمیمی دیدار کردند
کد خبر: ۱۳۶۳۸۵۵

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، جمعی از کودکان و دانش آموزان قرآنی کارکنان سپاه حفاظت فرودگاهی شهر بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در فضایی صمیمی دیدار کردند.
آیت الله صفایی بوشهری در ابتدای این نشست ضمن ابراز خوشحالی از این نشست، از مدیرکل حفاظت فرودگاه های استان و خانواده های این کودکان به سبب تلاش در جهت گسترش فرهنگ آسمانی قرآن در جامعه تشکر کرد و اظهار داشت: این کار شما باید برای دیگر نهادها الگو شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان کرد: قرآن نور است و خانه ای که در آن قرآن خوانده می شود مثل ستاره ای برای آسمانیان می درخشد.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه جهان استکبار به دنبال این است که جامعه از قرآن تهی شود، افزود: دشمن در تهاجم نرم به دنبال این است که جوان و نوجوان ما قرآنی تربیت نشود و آموزه های غرب را جایگزین قرآن و سبک زندگی قرآنی کند به همین سبب کار شما بسیار بزرگ و ارزشمند است و با این کار با اندیشه های جهان استکبار مقابله می کنید.
آیت الله صفایی بوشهری خاطر نشان کرد: این کودکان هر مقدار که بزرگ تر می شوند مورد تهاجم بیشتر دشمن قرار می گیرند به همین خاطر هر چه سن آنها بالاتر می رود رشد و مراقبت شخصیتی بیشتری نیاز دارند.
وی با بیان اینکه هر کدام از این کودکان خودشان مبلغی برای فرهنگ قرآنی در جامعه خواهند بود، تأکید کرد: این کودکان نباید رها شوند بلکه باید ارتقاء سطح پیدا کنند.
در پایان این دیدار از این کودکان به دست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تقدیر به عمل آمد.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها