jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۳۴۰۳۲۲   ۰۹ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۰۶

مسابقه بزرگ تهمتن با محوریت آمادگی جسمانی و قابلیت های فیزیکی به زودی از شبکه نسیم پخش می شود.

به گزارش جام جم، تهمتن با میزبانی ورزشکار با اخلاق آیدین ختایی و قهرمان جهان و المپیک بهداد سلیمی در حال تولید و با مسابقات مشابه گذشته که بر پاورلیفتینگ تمرکز داشتند کاملا متفاوت خواهد بود. ضبط این مسابقه با حضور مدیران انجام شد.

در این دیدار محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم با تاکید بر مراقبت های ایمنی و حفظ سلامت ورزشکاران بر بهره گیری از ظرفیت جسمانی در مسیر ویژگی‌های اخلاقی تاکید کردند. وی در ادامه این بازدید که از مراحل ضبط و مرور تولیدات این برنامه صورت گرفت، ضمن گفتگو با مجریان و عوامل این برنامه، توجه به مولفه های بومی در این مسابقه را جز اقدامات مهم سازمان و موثر در تغییر سطح کیفی و کمی برنامه های تلویزیونی دانست و از پخش تهمتن در ماه ربیع الاول خبرداد.

تهمتن با دکوری عظیم در فضایی حدود ۷۵۰۰ متر مربع برگزار می شود و به نوعی شرکت کنندگان در ورزشگاهی در ابعاد اصلی با تمام جزئیات به رقابت خواهند پرداخت.

این مسابقه در ۱۰۰ قسمت و با حضور ۲۵۶ ورزشکار از سراسر کشور در چهار گروه تولید وپخش خواهد شد. داوطلبان شرکت در این برنامه پس از راستی آزمایی و تست‌های اولیه پای به این مسابقه گذاشته و با دیگر شرکت کنندگان که با پراکندگی قومی و جغرافیایی از سراسر کشور به این برنامه می آیند، مردانه رقابت خواهند کرد. این تنوع جز نکات بارز و حائز اهمیت این پروژه است.در هر برنامه مستندی از افراد حاضر در صحنه بزرگ تهمتن در اقلیم و موطن شرکت کننده، به نمایش در می اید که جز بخش های جذاب برنامه است.

اين پروژه با بیش از ۲۰ دوربین ضبط و در استاندارد بین المللی با کیفیت 4K جهت پخش آماده می‌شود. مسابقه بزرگ تهمتن به تهیه کنندگی رضا نصیری با هدف تقویت فرهنگ پهلوانی، ترویج زندگی سالم ،تحکیم روابط بین ورزشکاران و اعضای خانواده پی‌ریزی شده و در تلاش است با معرفی الگوی صحیح جوان ایرانی، روحیه جوانمردی و ایثار به زودی به جدول پخش شبکه نسیم برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها