jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۴۰۹   ۰۹ مرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۴۶

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد

کشف ۴۱ کیلو تریاک از مخفیگاه یک سوداگر مرگ

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف ۴۱ کیلوگرم تریاک خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف 41 کیلو تریاک در مخفیگاهش خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت : در پی دریافت خبری از پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب تهران مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر به تازگی مقادیر متنابهی تریاک از قاچاقچیان مرزهای شرقی کشور تهیه و با یک دستگاه خودرو به مخفیگاهش در جنوب تهران منتقل کرده است ، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با تکمیل رصد های اطلاعاتی نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و ماموران عملیات این پلیس موفق شدند مخفیگاه متهم را در محدوده جنوب پایتخت شناسایی و رفت و آمد های متهم را تحت کنترل قرار دهند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه مراقبت‌های ویژه پلیسی از مخفیگاه متهم ادامه یافت اعلام کرد: در یک عملیات منسجم و مشترک با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب تهران متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن محل 41 کیلو تریاک کشف شد.

سرهنگ حسنوند گفت: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل شد و پس از تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها