jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۱۳۲۲۱۰۳   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰  |  ۲۰:۲۴

آرزوهای برباد رفته؛

تیم ریکرو زنان المپیکی نشد

تیم ریکرو زنان ایران مانند تیم مردان در دور نخست حذفی رقابت‌های کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو شکست خورد تا از صعود به این بازی‌ها بازبماند.

به گزارش جام جم آنلاین، مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو در ماده ریکرو زنان صبح امروز(یکشنبه) در پاریس آغاز شد.

تیم ریکرو زنان کشورمان با ترکیب زهرا نعمتی، شیوا شجاع‌مهر و مهتا عبداللهی در مرحله مقدماتی با امتیاز ۱۸۶۰ در بین ۲۸ تیم در رده ۱۶ قرار گرفت و مجوز حضور در بخش حذفی را کسب کرد. اما این تیم در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب تیم اسلواکی شد و حذف شد.

در بخش ریکرو زنان ۲۸ تیم حضور دارند که سه تیم برتر مسابقات سهمیه المپیک توکیو را از آن خود خواهند کرد.

تیم ریکرو مردان کشورمان نیز با ترکیب میلاد وزیری، رضا شبانی و صادق اشرفی در مرحله مقدماتی با امتیاز ۱۹۳۸ در بین ۳۸ تیم در رده ۲۱ قرار گرفت و مجوز حضور در بخش حذفی را کسب کرد اما در دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه ۶ بر صفر مقابل مکزیک شکست خورد و حذف شد.

مسابقات انفرادی هنوز باقی مانده و باید دید نمایندگان ما چه عملکردی خواهند داشت. فعلا که آرزوهای ۲ تیم مردان و زنان ریکرو ایران بر باد رفت و ما در المپیک توکیو نماینده‌ای نداریم.

منبع: ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر