jamejamonline
بوشهر عمومی کد خبر: ۱۳۱۴۷۸۰   ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۱:۳۹

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

۱۷ هزار و ۳۰۰ نفر واکسینه شدند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بااشاره به این که تا کنون ۱۷هزار و ۳۰۰ نفر از واجدان شرایط در استان بوشهر زیر پوشش طرح واکسیناسیون قرار گرفته اند...

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر؛ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بااشاره به این که تا کنون ۱۷هزار و ۳۰۰ نفر از واجدان شرایط در استان بوشهر زیر پوشش طرح واکسیناسیون قرار گرفته اندگفت: در فاز نخست ۱۳هزار و ۵۰۰ نفر و در فاز دوم نیز تاکنون چهار هزار و ۷۰۰ نفر واکسن دریافته کرده اند.
دکتر خواجه ئیان افزود :بررسی‌ها نشان می‌دهد ۵۰ درصد از گروه‌های سنی بالای ۸۰ سال در استان واکسن دریافت کرده اند.
وی ادامه داد:کل بازرسی های انجام شده ۲۱۸هزار و ۸۵۸ مورد بوده که از این شمار ۱۸هزار و ۴۳۳ نفر اخطار گرفتند و چهار هزار و ۶۹۴ نفر نیز به مراجع قضایی ارجاع و یک هزار و ۶۰۹ مورد نیز پلمب انجام شده است.


خواجه ئیان تصریح کرد:در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در بخش اصناف و صنایع با ۲ درصد افزایش از ۸۵ به ۸۷ درصد افزایش یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس بوشهر - یادداشت

بیشتر
فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث وحدت بیشتر

استاندار بوشهر در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بوشهر گفت: فرهنگ و تمدن غنی مردم این استان باعث شده تا وحدت که حلقه گمشده اخلاق سیاسی است در بوشهر نسبت به خیلی جاها بیشتر باشد که این همدلی در شتاب توسعه ای موثر خواهد بود.

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

حساسیت ها برای تامین پایدار گاز

همزمان با شروع فصل سرد سال و کاهش دما، صنعت گاز رنگ و بویی دیگر به خود می گیرد. حساسیت ها برای تامین پایدار گاز در همه بخش ها به ویژه واحد های خانگی با اولویت بیشتری از سوی شرکت ملی گاز ایران دنبال می شود.

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

کلاف سردرگم پیاده راه سازی

پیاده راه سازی مدتهاست که در میان انبوه مشکلات شهری بوشهر از یاد رفته است و داستان نا تمامی از مشکلات هستند که گریبان مردم کوچه و خیابان را می گیرند.

سرویس بوشهر - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها