jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۲۱۷۸   ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۰۹:۵۹

فرهاد مجیدی از زمانی که سرمربی استقلال شده، قوانین سفت و سختی برای بازیکنان این تیم گذاشته است.

 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، او علاوه بر این‌که به بازیکنان گفت باید مراقب فعالیت‌شان در فضای مجازی باشند و در زمان برگزاری مسابقات حساس، زیاد در این فضا نپلکند، حتی به آنها هشدار داد به دنبال تبلیغات مجازی نباشند. فوتبالیست‌ها علاوه بردرآمدهای کلانی که در فوتبال دارند، به دلیل توجهات مجازی، همواره صفحات خود را محلی برای کسب و کار تبلیغاتی‌ می‌دانستند. به همین دلیل سالانه رقمی بالا از تبلیغات به جیب می‌زدند. فرهاد مجیدی ولی به بازیکنان گفت در شان بازیکن استقلال نیست که بخواهد از این کارها کند. خود او از زمانی که وارد فضای مجازی شده هیچگاه در صفحه رسمی‌اش تبلیغات نکرده مگر این‌که در همان شغل، شراکت داشته باشد. فرهاد مجیدی سختگیری‌های خود را تنها به فضای مجازی محدود نکرده است. او به بازیکنان استقلال اجازه نمی‌دهد مصاحبه کنند. حتی مسؤولان تیم هم اجازه ندارند به صورت مستقیم با خبرنگاران مصاحبه کنند، مگر این‌که تصمیم بگیرند کسی حرف بزند و خودشان مصاحبه او را تنظیم کنند. فرهاد سختگیری عجیبی در این زمینه دارد و به بازیکنان گفته در صورتی که سرپیچی کنند جریمه خواهند شد. با وجود این سخت‌گیری‌ها اما رابطه فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال بسیار نزدیک است چراکه او قبل از حق خود، به دنبال حق بازیکنان است. در دوره قبلی، فرهاد اشتباهی کرد که باعث شد بازیکنان از دستش دلخور شوند. او پیش از این‌که پول بازیکنان را بگیرد، ابتدا خودش از باشگاه دریافتی داشت.
فرهاد همچنین بسیار حساس است که کسی از اخبار داخلی استقلال مطلع باشد. در گذشته همواره شایعاتی درباره لو دادن اخبار توسط بعضی‌ها چه در استقلال و چه در پرسپولیس مطرح بود که این مساله حساسیت فرهاد را برانگیخته و در این زمینه سختگیری زیادی به خرج می‌دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها