jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۲۱۷۸   ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۰۹:۵۹

فرهاد مجیدی از زمانی که سرمربی استقلال شده، قوانین سفت و سختی برای بازیکنان این تیم گذاشته است.

 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، او علاوه بر این‌که به بازیکنان گفت باید مراقب فعالیت‌شان در فضای مجازی باشند و در زمان برگزاری مسابقات حساس، زیاد در این فضا نپلکند، حتی به آنها هشدار داد به دنبال تبلیغات مجازی نباشند. فوتبالیست‌ها علاوه بردرآمدهای کلانی که در فوتبال دارند، به دلیل توجهات مجازی، همواره صفحات خود را محلی برای کسب و کار تبلیغاتی‌ می‌دانستند. به همین دلیل سالانه رقمی بالا از تبلیغات به جیب می‌زدند. فرهاد مجیدی ولی به بازیکنان گفت در شان بازیکن استقلال نیست که بخواهد از این کارها کند. خود او از زمانی که وارد فضای مجازی شده هیچگاه در صفحه رسمی‌اش تبلیغات نکرده مگر این‌که در همان شغل، شراکت داشته باشد. فرهاد مجیدی سختگیری‌های خود را تنها به فضای مجازی محدود نکرده است. او به بازیکنان استقلال اجازه نمی‌دهد مصاحبه کنند. حتی مسؤولان تیم هم اجازه ندارند به صورت مستقیم با خبرنگاران مصاحبه کنند، مگر این‌که تصمیم بگیرند کسی حرف بزند و خودشان مصاحبه او را تنظیم کنند. فرهاد سختگیری عجیبی در این زمینه دارد و به بازیکنان گفته در صورتی که سرپیچی کنند جریمه خواهند شد. با وجود این سخت‌گیری‌ها اما رابطه فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال بسیار نزدیک است چراکه او قبل از حق خود، به دنبال حق بازیکنان است. در دوره قبلی، فرهاد اشتباهی کرد که باعث شد بازیکنان از دستش دلخور شوند. او پیش از این‌که پول بازیکنان را بگیرد، ابتدا خودش از باشگاه دریافتی داشت.
فرهاد همچنین بسیار حساس است که کسی از اخبار داخلی استقلال مطلع باشد. در گذشته همواره شایعاتی درباره لو دادن اخبار توسط بعضی‌ها چه در استقلال و چه در پرسپولیس مطرح بود که این مساله حساسیت فرهاد را برانگیخته و در این زمینه سختگیری زیادی به خرج می‌دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر