پرسپولیس در دقایق پایانی زهردارتر است

سکته در دقیقه ۹۰

علی پروین و حمایت از یحیی و پرسپولیس در آستانه دربی. همین که سلطان می‌گوید پرسپولیس هنوز هم از استقلال بهتر است یعنی این‌که دست حمایتش پشت یحیی و تیم است.
کد خبر: ۱۳۰۰۷۳۹

به گزارش جام جم آنلاین ،  روزنامه جام جم نوشت: پروین می‌گوید:«این روزها می‌بینم که از پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی انتقادهایی می‌شود اما این بچه‌ها از نظر روحی بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا هنوز سرحال نشده‌اند اما من می‌بینم که کادرفنی از جمله خود یحیی در تلاش هستند و زحمت می‌کشند. او و اطرافیانش این روزها همه هم و غمشان این است که تیم به شرایط خوب خودش برگردد.

مطمئنم که این دربی یک بازی جوانمردانه می‌شود و با وجود نگرانی‌هایی که وجود دارد معتقدم هنوز پرسپولیس از استقلال بهتر است.» او با اشاره به نگرانی بعضی هواداران پرسپولیس در آستانه دربی گفت:«مسلما لیگ قهرمانان آسیا و این بازی فینال روی پرسپولیس تاثیر گذاشته است اما همه باید بدانند این تیم با مشکلاتی که داشت همین که به فینال رسید شاهکار کرده است.
اثرات باخت به فینال روی تیم مانده اما شک نکنید از روز دوشنبه تیم همه این روزها را جبران می‌کند. شاگردان یحیی یکی، دو برد بیاورند از این حالت خارج می‌شوند.» اما توصیه سلطان به یحیی:«خود گل‌محمدی مربی با‌تجربه‌ای است و کارش را بلد است. او می‌تواند خیلی زود پرسپولیس را روپا کند. باید بگویم که استقلال هم خوب شده است و قوی نشان می‌دهد اما آنها در خط حمله قوی هستند و پرسپولیس در خط دفاع و هافبک قوی‌تر هست. می‌گویم هر تیمی گل اول را بزند ۳ امتیاز این بازی را می‌گیرد.» کاندیدا شدن علی کریمی برای ریاست فدراسیون فوتبال. پروین در این‌باره هم اظهار‌نظر می‌کند و ادامه می‌دهد:«ما همه پیشکسوتان فوتبال از علی حمایت می‌کنیم. او که بیاید امثال مهدوی‌کیا و خداداد عزیزی هم می‌آیند. امیدوارم این بار دیگر یکی از جنس فوتبال رای بیاورد و رئیس فدراسیون‌مان یک فوتبالی باشد. وقتی او بیاید همه فوتبالی‌ها هم می‌آیند. حمایت ما فوتبالی‌ها از علی کریمی است. به نظر من علی دایی هم باید سرمربی تیم‌ملی شود. او هم باید بیاید.»
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها