jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۴۲۳   ۰۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۳

حوادث بین الملل؛ اسکاتلندیارد بریتانیا

حبس ابد برای قتل نامزد

زن جوانی که نامزد خود را در پی بدمستی و تحت تاثیر مواد مخدر به قتل رسانده بود به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، متهم "الی وین "۱۸ ساله هنگام بد مستی و تحت تاثیر مواد مخدر پس از جر و بحث نامزد خود "براون" را به قتل رساند.
 
حبس ابد برای قتل نامزد
سخنگوی پلیس اسکاتلندیارد بریتانیا بیان کرد که متهم پس از دستگیری ادعا کرده که قصد کشتن نامزدش را نداشته و در حین جرو بحث برای دفاع از خود چاقو کشیده است این در حالی است که ناحیه ورود چاقو به بدن قربانی و زاویه زخم ها نشان می دهد که متهم از عمد به سمت قلب و قفسه سینه قربانی بارها ضربه زده تا خشم خود را که به خاطر الکل غیر قابل کنترل بوده است تخلیه کند.
بازرس و کارآگاه پلیس ، "آدام جابسون" از پلیس وست میدلندز انگلیس گفت: اگر در زمان درگیری متهم چاقو به همراه نداشت و مسلح نبود نمی توانست جراحات خطرناک و مهلکی به قربانی وارد کند اما اکنون قتلی دردناک رخ داده و قاتل نیز به حبس ابد محکوم خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر