نیسان جزئیات قیمت‌گذاری لیف الکتریکی را اعلام کرد. بهای این خودرو هم‌اکنون از ۳۱۶۲۰ دلار شروع می‌شود که ۲۰ دلار بیشتر از مدل سال پیش است.
کد خبر: ۱۲۹۶۰۵۶

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از پدال، با توجه به افزایش قیمت ناچیز رخ داده، تغییرات چندانی نیز در لیف ۲۰۲۱ اعمال نشده است. البته این موضوع جای تعجبی ندارد زیرا لیف سال پیش و به منظور گرامی داشت ۱۰ سالگی خود به‌روزرسانی خوبی را تجربه کرده بود.

آن به‌روزرسانی‌ها شامل رنگ‌ها و تکنولوژی‌های جدید بود. ویژگی‌هایی همچون اپل کارپلی و اندروید اتو استاندارد و همچنین برنامه موبایلی نیسان برای مدیریت شارژ و روشن کردن کولر از بیرون خودرو و… جزو این موارد بوده‌اند.

دو گزینه باتری برای این خودرو در دسترس بوده که یکی از نوع ۴۰ کیلووات ساعتی و دیگری ۶۲ کیلووات ساعتی است. ۸۰ درصد ظرفیت هر دو باتری را می‌توان با استفاده از شارژر سریع در عرض ۴۵ دقیقه شارژ کرد. باتری کوچک‌تر شعاع حرکتی ۲۴۱ کیلومتری ایجاد می‌کند درحالی‌که با باتری بزرگ‌تر می‌توان ۳۶۴ کیلومتر را طی کرد.

اگر شما نسخه استاندارد لیف با باتری ۴۰ کیلووات ساعتی را انتخاب کنید یک پیشرانه الکتریکی با قدرت ۱۴۷ اسب بخار را دریافت خواهید کرد. مدل لیف پلاس که از باتری بزرگ‌تر استفاده کرده خروجی ۲۱۴ اسب بخاری دارد.

و اگرچه قیمت لیف S، S پلاس و SL پلاس تنها ۲۰ دلار افزایش یافته اما افزایش قیمت مدل‌های SV و SV پلاس برابر با ۷۲۰ دلار بوده است. دلیل این افزایش قیمت هم تکنولوژی استاندارد پروپایلوت نیسان در مدل SV می‌باشد.

نیسان از پروپایلوت به عنوان سیستم دستیار راننده‌ای که می‌تواند خودرو را در ترافیک سپر به سپر متوقف کرده و سپس دوباره به راه اندازد نام برده است. وجود این سیستم به‌صورت استاندارد در مدل SV بسیار خوب است زیرا قبلاً بخشی از پکیج تکنولوژی ۱۶۰۰ دلاری بوده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها