jamejamonline
دانش جنگ افزار کد خبر: ۱۲۹۵۸۵۰   ۳۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۲

وزارت کشور یمن امروز (یک‌شنبه) از ساخت خودروی زرهی-امنیتی «بأس ۱» ساخت این کشور خبر داد و از آن رونمایی کرد.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران، «عبدالکریم امیر الدین الحوثی» وزیر کشور دولت نجات ملی یمنT از این خودروی زرهی-امنیتی رونمایی و تاکید کرد: این خودرو تماما به دست جوانان متخصص یمنی ساخته شده، از کیفیت بالایی برخوردار و قابل استفاده در عملیات‌های مختلف است.

او گفت: ساخت این خودروی زرهی ملی در واحد تولید امنیتی وزارت کشور بر اساس رهنمود‌های «عبدالمک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن، بوده است.

وزیر کشور دولت نجات ملی یمن تاکید کرد که این وزارتخانه در راه رسیدن به دستاورد‌های بیشتر در چارجوب ساخت و توسعه فعالیت می‌کند.

«رزق الجوفی» معاون وزیر کشور در بخش امنیت و پلیس، اعلام کرد: این وزارتخانه برای عبور از سختی‌ها آماده فعالیت است و دستاورد‌های بزرگی را در عرصه‌های مختلف از جمله صنعتی سازی امنیتی داشته است و در روز‌های آینده نیز از دستاورد‌های دیگری در این حوزه رونمایی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.