jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۳۳۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۳۵

پلیس تهران از مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده کودک گمشده مراتب را به پلیس گزارش دهند.

به گزارش  گروه حوادث جام جم آنلاین از فارس سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی از انتشار تصویر پسر 4 ساله بنام «ابوالقاسم» به دستور مقام قضایی خبر داد.

سرهنگ کارآگاه حیدر گودرزی در توضیح این خبر گفت: در سال 92 خانواده ای از شهرهای شرقی کشور برای زیارت به شهرری مراجعه کرده و پس از اسکان در اقامتگاه خود، مادر به همراه کودک خردسالش برای زیارت راهی حرم مطهر می شود ولی در حین مسیر متوجه می شود کودک در کنارش نیست و هر چه کودکش را جستجو می کند او را پیدا نمی کند و به طور نامعلومی وی ناپدید می شود.

وی افزود: با توجه به مطرح شدن پرونده در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران از سال 92 و با عنایت به اینکه تا کنون اقدامات گسترده پلیسی انجام شده است ولی متاسفانه هیچ گونه سرنخی برای پیدایش فقدانی حاصل نشده است، بازپرس پرونده برای شناسایی و پیدایش فقدانی دستور انتشار تصویر وی را صادر کرده است.

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران از شهروندان خواست: در صورت شناسایی و داشتن هرگونه اطلاع از کودک 4 ساله مراتب را به بازپرس شعبه یکم دادسرای شهرری و یا به شماره تلفن 5105548280-5105555659 پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کنند.

«کودک گمشده» را شناسایی کنید (+ عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر