jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۶۶۷ ۰۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۷

فصل دوم سریال "دودکش" در سکوت خبری مقدمات تولید خود را پشت سر می‌گذارد و سازندگان تصمیم دارند به زودی کار را در جایی به غیر از تهران کلید بزنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجموعه تلویزیونی "دودکش2" به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی اخیراً وارد مرحله پیش تولید شده است.
 
سریالی که نخستین بار به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی در ماه رمضان سال 1392 روی آنتن شبکه یک رفت و با توجه به مضمون کمدی و تکیه کلام‌های جذاب توانست در رده آثار پرمخاطب جای بگیرد.
 
در "دودکش1" برزو نیک‌نژاد نویسندگی متن را برعهده داشت و بازیگردان پروژه بود.
سازندگان سریال کمدی اجتماعی "دودکش2" که در سکوت خبری مراحل پیش تولید پروژه را آغاز کرده‌اند، تصمیم دارند تصویربرداری را بزودی در یکی از استان‌های کشور به غیر از تهران آغاز کنند.
این سریال برای پخش از شبکه یک سیما تولید می‌شود.
 
معلوم نیست بازیگران اصلی مثل بهنام تشکر و هومن برق‌نورد در این پروژه حضور خواهند داشت یا مثل برخی از کارهای دیگر تلویزیون با قصه‌ها و بازیگرهای جدید کار دنبال می‌شود و فقط نام و ماهیت فصل حفظ می‌شود. باید دید برزو نیک‌نژاد که این روزها درگیر فیلمبرداری سریال "باخانمان" است چه تمهیدی برای حفظ جذابیت این مجموعه تلویزیونی خواهد داشت؟
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گره کور کرونایی بر فرهنگ و هنر

گره کور کرونایی بر فرهنگ و هنر

کرونا، گره کوری برفعالیت‌های فرهنگی و هنری جهان انداخت؛ درست مانند گره‌ای که در تاروپود سایر فعالیت‌ها ایجاد شده و در پی تجربه‌اندوزی‌های مکرر و پرحادثه در حال به اثبات رسیدن نسبی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر