شرکت Polestar، در فوریه از خودروی جدید و زیبای Precept که یک سدان برقی مجهز به اندروید است رونمایی کرد.
کد خبر: ۱۲۷۸۰۰۲

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت چینی سازنده خودروهای الکتریکی در ماه فوریه اطلاعاتی را درباره‌ اتومبیل جدید Precept که یک سدان هوشمند مجهز به اندروید است، فاش کرد.

پل استار کار خود را با نام فرعی ولوو آغاز کرد و اکنون به عنوان یکی از شرکت‌های چینی EV ظاهر شده است. این شرکت به طور مشترک متعلق به شرکت‌های ولوو و Geely است.

پل استار به تازگی خودرو Polestar 2 که یک سدان برقی است را برای مشتریان اروپا و آمریکای شمالی بومی‌سازی کرده است.

مانند اکثر طرح‌ها ، مشخص نبود که آیا Precept یک ماشین واقعی خواهد بود یا خیر؟ امروز شرکت Polestar با اعلام اینکه پریسپت در حال تولید است تمامی ابهامات را از بین برد.

دغدغه‌ محیط زیستی شرکت پل‌ استار درباره‌ محیط زیست موضوعی است که به خوبی در این خودرو دیده می‌شود. زمانی‌که طرح مفهومی این اتومبیل منتشر شد، Polestar حسن نیت محیط زیستی را در محیط شرکت ارائه داد.

در طراحی این اتومبیل از کامپوزیت‌های کتان برای پنل‌های داخل کابین و صندلی‌ها استفاده خواهد شد، پشت سری و پشتی صندلی‌ها از چوب‌پنبه‌ی بازیافتی و جنس پوشش صندلی‌ها از بطری‌های PET (مخفف پلی‌اتیلن ترفتالات و نوعی پلی‌استر) خواهد بود. گفتنی است، پل‌استار برای پوشش کف خودرو هم از تور ماهیگیری بازیافتی استفاده می‌کند.

مدیرعامل شرکت پل‌استار توماس اینگنلاث، در بیانیه‌ای گفت: مصرف کنندگان می خواهند تغییر در این صنعت را ببینند - نه فقط رویاها. اکنون Precept قوی‌تر هم می‌شود. ما به کاهش اثرات محیط زیستی و تجارت خود متعهد هستیم. هدف باید بی‌طرفی اقلیمی باشد، حتی اگر من تشخیص دهم که این یک هدف بلند مدت است.

همچنین پل‌استار Android Automotive، سیستم سرگرمی و سرگرمی بومی گوگل را در پریسپت ادغام کرده است.

وقتی راننده به سدان نزدیک می‌شود، اتومبیل برنامه‌ها و تنظیمات مورد علاقهی او را به طور خودکار تشخیص می‌دهد و آماده می‌کند.

دستیار Google این خودرو زبان‌های بیشتری از جمله لهجه‌های محلی را تشخیص می‌دهد و قادر به مکالمه‌های طبیعی‌تری خواهد بود.

پل‌استار تصور می‌کند که پخش ویدئو به یک جزء بزرگتر برای پارک کردن و هنگام شارژ، تجربه جالبی است که در این ماشین تعبیه شده است.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمان تولید نمونه Precept منتشر نشده، همچنین پل‌استار از انتشار مشخصات مربوط به قیمت، اندازه باتری، دامنه و پیکربندی موتور خودداری کرده است.

خودروی برقی اندرویدی (+عکس)

خودروی برقی اندرویدی (+عکس)

خودروی برقی اندرویدی (+عکس)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها