jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۸۵۳   ۰۹ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۹:۲۹

جهان فوتبال همچنان تحت تاثیر تصمیم لیونل مسی قرار دارد و هر شخصی به شکلی نسبت به این موضوع واکنش نشان می‌دهد. در ابتدا جدایی ستاره آرژانتینی برای هواداران بارسلونا یک شوک محسوب می‌شد اما کم کم آن‌ها باور کردند چنین اتفاقی ممکن است رخ دهد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، اکنون با توجه به حاضر نشدن کاپیتان آبی اناری‌ها در «سیوتات اسپورتیووا» برای تست PCR طرفداران تیم کاتالانی باید قبول کنند که مسی بر تصمیمش مصمم است.

«tvboy» که به هنر خیابانی مشغول است تصویری از مهاجم آرژانتینی را در پاسئو گارسیای بارسلونا کشید و با پیام «تا همیشه فرمانده» با اسطوره آبی اناری‌ها خداحافظی کرد.

خداحافظ فرمانده (+عکس)

 

این تصویر را اینستاگرام مارکا منتشر کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها