jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۸۵۳۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۹:۲۸

این روزها لیگ‌ های فوتبال در سراسر جهان، بعد از تعطیلی به خاطر شیوع ویروس کرونا دوباره شروع شده‌اند اما همچنان هواداران نمی‌توانند روی سکوهای ورزشگاه با خیال راحت بنشینند و از تماشای بازی تیم محبوبشان لذت ببرند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، با این حال ممنوعیت ورود هواداران به ورزشگاه‌ها هم برای طرفداران دو آتشه سد بزرگی محسوب نمی‌شود و آن‌ها از بالای دیوار ورزشگاه جنگیدن ستاره‌هایشان را تماشا می‌کنند.

این عکس را martin divisek از داربی شهر پراگ گرفته است. هواداران تیم بوهمیانس برای تماشای دیدار تیمشان با اسپارتاپراگ خودشان را به ورزشگاه رساندند. این مسابقه با پیروزی اسپارتا به پایان رسید.

 

بالاتر از آزادی (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر