jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۴۹۷ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۵

با آغاز بوندسلیگا یک بز غایب بزرگ این رقابت ها خواهد بود!

به گزارش جام جم آنلاین ، شیوع ویروس کرونا باعث تعلیق بوندسلیگا شده بود اما اکنون برنامه ریزی فدراسیون فوتبال برای بازگشت این رقابت هاست. 

هفته بیست و ششم بوندسلیگا به زودی برگزار خواهد شد اما هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست. 

یک بز غایب بزرگ آغاز بوندسلیگاست، بز معروفی که متعلق به باشگاه کلن است.باشگاه کلن در بازی های خانگی خود در 12 سال گذشته همواره یک بز را برای آغاز بازی در کنار خود می‌دید.با این حال تیم آلمانی به دلیل محدودیت های بهداشتی اجازه ندارد در دیدار هفته آینده برابر ماینتس، بزی که نشان باشگاه است را وارد ورزشگاه کند؛ اتفاقی که باعث می شود رقابت های هفته آینده بوندسلیگا یک غایب منحصر به فرد و جالب توجه داشته باشد.

بز نماد شانس این باشگاه آلمانی به شمار می رود.

یک بُز، غایب بزرگ آلمانی ها!‌(عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر