jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۳۴۰ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۵

پایان کار امیر قلعه نویی با سپاهان محرز است، آن هم در فصلی که هنوز پایانش مشخص نیست.

به گزارش جام جم آنلاین ، روزهای کرونایی برای امیر قلعه نویی خالی از اتفاق نگذشت. سرمربی 8 میلیاردی سپاهان با افشین پیروانی دعوا کرد و در رابطه با بحث نیمه تمام ماندن لیگ حرف های زیادی به زبان آورد.

اما رنگ قلعه نویی در نصف جهان کم کم رنگ می بازد. سرمربی سپاهان روزهای آخر حضور خود در این تیم اصفهانی را پشت سر می گذارد. اگر لیگ ادامه پیدا کند که هیچ اما اگر همانند لیگ های هلند، بلژیک، فرانسه و آرژانتین به طور کلی مختومه اعلام شود آنگاه همین الان هم باید کار قلعه نویی در سپاهان را تمام شده بدانیم.

در رابطه با قلعه نویی خبرها تکراری اما جالب توجه است. گفته می شود او گزینه نخست نیمکت استقلال برای فصل آینده است. او برای چندمین بار است به جمع آبی ها برمی گردد؟ اما نکته مهم تر این است که فرهاد مجیدی چه می شود؟ در رابطه با فرهاد هم گفته می شود او مثل همیشه تاب تغییرات و نوسانات مدیریتی استقلال را نخواهد داشت و به زودی راه خود را از این تیم جدا می کنند.

قلعه نویی و مجیدی اشتراک ویژه ای دارند. اگر لیگ نیمه تمام بماند کار هر دوی آنها در تیم های کنونی شان را باید پایان یافته تلقی کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر