jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۱۹۵ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۴

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری برای پیگیری سانحه مرگ دوچرخه سوار یزدی به کارشناشان فدراسیون ماموریت داد.

به گزارش جام جم آنلاین ، مهیار فرزانه دوچرخه سوار ملى پوش یزدى چند روز گذشته طی یک سانحه تصادف با خودرو جان خود را از دست داد.

فرزانه با وسایل ایمنی کامل در حال تمرین بود که متاسفانه یک راننده از مسیر خود منحرف شده و با دوچرخه او تصادف کرد. مراسم تشییع و تدفین این دوچرخه سوار جوان با حضور خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری برگزار شد.

بنا به دستور رییس فدراسیون دوچرخه سواری، به منظور بررسى و احقاق حقوق ورزشکار ملى پوش نوجوان یزدی، مهیار فرزانه مقرر گردید منوچهر روشن پور و مهرداد صفرزاده، کارشناسان خبره فدراسیون با حضور در یزد مسائل مربوطه را راساً پیگیرى و از نتیجه جامعه دوچرخه سواری را مطلع نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر