jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۶۷۵ ۲۴ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۶

دروازه بان اسطوره ای ایتالیایی ها به این زودی قصد بازنشستگی ندارد.

به گزارش جام جم آنلاین، نشریه کوریره دلااسپورت امروز گزارش داد مدیران یوونتوس با جان لوییجی بوفون برای تمدید قرارداد به مدت یک فصل دیگر نیز به توافق رسیده اند و بدین ترتیب دروازه بان ایتالیایی تا سال 2021 در این تیم ماندگار خواهد شد. اتفاقی که اگر رخ دهد بدان معناست که بوفون تا سن 43 سالگی نیز در لیست بازیکنان یوونتوس قرار خواهد داشت.

بوفون در این فصل در 11 بازی در سری آ، لیگ قهرمانان و کوپا ایتالیا به میدان رفته که در این مدت سه بار کلین شیت کرده و 9 گل نیز دریافت کرده است. این در شرلایطی است که وویچک شزنی، دروازه بان لهستانی یوونتوس نیز مدتی قبل قراردادش را تمدید کرد و این یعنی تکلیف دروازه یوونتوس برای فصل بعد مشخص خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر