رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف یک تن تریاک در کمپرسی شن و ماسه خبر داد.
کد خبر: ۱۲۶۳۶۳۸

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند گفت: در پالایش‌ها و رصد اطلاعاتی مشخص شد یکی از سوداگران مرگ قصد دارد با استفاده از یک دستگاه خودرو کمپرسی شن و ماسه در پوشش بار تجاری شن ریز، مقادیر زیادی مواد مخدر را به شهر تهران منتقل می‌کند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودرو مذکور پس از گذشتن از شهر شیراز به سمت تهران در حال حرکت است، گفت: تیم عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر به محور‌های های مواصلاتی به شهر تهران اعزام و تردد خودرو را تحت کنترل در آوردند.

وی افزود: با کنترل خودرو‌های عبوری تیم اعزامی موفق ش خودرو متهم را در بزرگراه آزادگان مشاهده کرده و به تعقیب آن بپردازند.

حسنوند تصریح کرد: پس از مدتی مراقبت‌های ویژه تیم اعزامی موفق شد خودرو متهم را متوقف و راننده آن را دستگیر کنند، اما در بررسی اولیه مشاهده کردند محموله تجاری (شن ریز) تخلیه شده بود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه تیم اعزامی متهم و خودرو مذکور را برای تحقیقات تکمیلی به پلیس مبارزه با مواد مخدر انتقال دادند، افزود: در تحقیقات تکمیلی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق شدند یک تن و ۱۵۰ کیلوگرم تریاک جاساز شده از داخل خودرو کشف کنند.

حسنوند گفت: کشف سایر جزئیات پرونده در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها