jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۱۲۳ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸  |  ۰۹:۰۲

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

نوروز از آن اتفاق‌هایی است که هر چقدر هم بزرگ شوی و قد بکشی باز هم زیبایی خودش را دارد. هر چند که خاطرات کودکی شفافیت بیشتری دارند اما در بزرگسالی هم می‌شود زیبایی‌های بهار را داشت و به‌خاطر سپردشان. ما آمده‌ایم که شادی‌ها را درجهان حفظ کنیم دیگر... زندگی همیشه سختی زیاد دارد اما هر سال چند دلیل برای شادی پیدا می شود.

بهار اصلا خودش می تواند یکی از همین شادی‌ها باشد. چرا؟ سنت‌های‌ قدیمی چون پایه و اساس محکم تری دارند شادی‌های عمیق‌تری را هم به دنبال می آورند پس به همین بهانه شادی کنیم، به هم محبت کنیم و تبریک بگوییم.

خلاصه که بهار می آید تا از طبیعت نو شدن را یاد بگیریم، دیگران را ببخشیم و بدی‌ها را فراموش کنیم. عاشق شویم و عاشق شویم، می دانید بهترین نوروزی که در خاطرم هست همان سالی است که عاشق شدم. بهار نزدیک است دیگر... عاشق شوید!

لوریس چکناواریان - رهبر ارکستر / روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر