jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۰۴۰۴   ۰۱ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۰:۴۴

در روزی که پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو بر دو مقابل شارجه مساوی کرد هم جلال حسینی ضعیف بازی کرد و هم علیرضا بیرانوند.

به گزارش  جام  جم  آنلاین ، جلال حسینی نشان داد ردی از آن حسینی فصل های گذشته نیست و او در 37 سالگی کم کم به پایان خود نزدیک می شود.

علیرضا بیرانوند نیز هفته های متوالی است که عملکرد ضعیفی دارد و تا امروز نتوانسته حضوری موثر درون دروازه سرخ ها داشته باشد، چیزی که شاید در نهایت باعث شود گل محمدی در بازی های آتی آسیایی و داخلی رادوشوویچ را به جای بیرانوند درون دروازه بگذارد.

بیرانوند به عملکر ضعیف خود همچنان ادامه می دهد. او می داند که دیگر برای فصل آینده بازیکن پرسپولیس نخواهد بود. این دروازه بان که اخیرا با تیم آنتورپ بلژیک قرارداد امضا کرده از انگیزه کافی برای بازی کردن در پرسپولیس برخوردار نیست و دیگر مثل سابق نمی درخشد.

به هر حال واضح به نظر می رسد که بیرانوند دیگر دل به کار کردن نمی دهد و عملکرد روز گذشته او مقابل شارجه این موضوع را ثابت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر