jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۰۱۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

طبق معمول تب جشنواره سینماحقیقت در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی هم نسبتا بالاست. کاربران بعضا با سرعت n پست بر ثانیه مشغول توییت‌نگاری هستند. مرور بعضی از این توییت‌ها خالی از لطف نیست:

Samin mohajerani

مستند #کابل_شهری_در_باد تماشایی‌ست؛ فاقد نشان‌های کلیشه‌ای و خشن جنگ، قصه خستگی‌های این شهر را بی‌لکنت بیان می‌کند. با خواب‌های آدم‌های شهری که روی خوش ندیده‌اند. شخصیت‌های جذاب و دوست‌داشتنی افغانستان عزیز، قاب‌های درخشان، فیلمبرداری و صدابرداری درجه یک

Kamal pourkaveh

هنوز در حیرت هستم که فیلم مستند #قرقبان با چه متر و معیار و جذابیتی تا به امروز بهترین فیلم تماشاگران جشنواره #سینما_حقیقت است؟ اثری با ایده یک خطی و ناتوان از فضاسازی و معرفی شخصیت. فیلمی که با پر گویی کسالت‌بار فیلمساز، به‌جای 20 دقیقه تبدیل به 86 دقیقه پرتکرار شده است.

حسین انتظامی

#جشنواره_سینما_حقیقت در اولین روز خود با استقبال قابل توجه مخاطبان روبه‌رو شد. #سینمای_مستند، سینمایی ناب، شریف، پاک، بانشاط، تفکربرانگیز، با رویکرد تحقیقی- تحلیلی و معرف استعدادهای آینده #سینمای_ایران است. شکوفایی این گونه، غرور می‌آفریند و مسؤولیت سیاستگذاران را سنگین تر می‌کند.

خادم زاده

رفتم مستند مهدی که به دنیا آمد رو دیدم. غصه‌ام گرفت از این‌که این همه آدم خوب تو دنیا هست و من نمی‌تونم مثل اونا باشم. مستند درباره یه آقاییه که متوجه میشه ناشنواها در مسائل اسلامی خیلی ضعیفن و تصمیم می‌گیره بره طلبگی و کل زندگیشو وقف آموزش به ناشنواها و درراه ناشنواها می‌کنه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر