jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۰۴۲   ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

چهارمین دوره تربیت مستندساز سفیرفیلم از ابتدای زمستان برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، سفیرفیلم در نظر دارد به‌منظور شناسایی و پرورش استعدادهای مرتبط با ساخت فیلم مستند و افزایش ظرفیت تولیدی خود، دوره آموزشی ــ تربیتی برگزار کند. این دوره ویژه آقایان بوده و طی شش ماه از ابتدای زمستان ۹۸، با محوریت کارگاه‌های تخصصی آموزشی و تولید یک مستند نیمه بلند در بهار ۹۹ برگزار خواهد شد.
شرایط اولیه برای حضور هنرجویان در این دوره به شرح ذیل است: اسکان در استان تهران، دارای تجربه تولید مستند کوتاه یا کلیپ و آشنا با مفاهیم ابتدایی این عرصه، تخصیص حداقل دو روز کامل کاری در هفته برای شرکت در دوره، عدم استخدام یا اشتغال تمام‌وقت در سایر نهادها، مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه، دارای مساله و دغدغه مشخص از سبد مسائل کشور و جهان.
اولویت‌های پذیرش: ثبت‌نام به‌صورت گروهی، سابقه فعالیت در تشکل‌های دانشجویی، تجربه کار در حوزه رسانه، آشنا با نرم‌افزارهای تدوین.
مزایا و ویژگی‌های دوره: فراگیری مهارت مستندسازی با طرح درس‌های مدون و فضای آموزشی با‌کیفیت، بهره‌گیری از اساتید برجسته و تهیه‌کنندگان مستندهای جریان‌ساز، فرصت ساخت فیلم مستند با‌کیفیت در طول دوره (امکانات و فضای کاری و سرپرست با‌تجربه)، استفاده از ظرفیت توزیع و عرضه حرفه‌ای مستند در سفیر‌فیلم، امکان ادامه همکاری با سفیرفیلم در قالب تیم‌های تولیدی این مجموعه (پس از موفقیت در دوره). چهارمین دوره آموزشی ــ تربیتی سفیرفیلم از نیمه اول دی آغاز می‌شود و تا پایان بهار ۹۹ ادامه خواهد داشت. پذیرش متقاضیان به‌صورت چند‌مرحله‌ای از طریق آزمون و مصاحبه ورودی خواهد بود. واجدین شرایط جهت ثبت‌نام می‌توانند تا ۲۵ آذر از طریق آدرس اینترنتی safirfilm.ir ثبت‌نام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر