jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۰۴۲   ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

چهارمین دوره تربیت مستندساز سفیرفیلم از ابتدای زمستان برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، سفیرفیلم در نظر دارد به‌منظور شناسایی و پرورش استعدادهای مرتبط با ساخت فیلم مستند و افزایش ظرفیت تولیدی خود، دوره آموزشی ــ تربیتی برگزار کند. این دوره ویژه آقایان بوده و طی شش ماه از ابتدای زمستان ۹۸، با محوریت کارگاه‌های تخصصی آموزشی و تولید یک مستند نیمه بلند در بهار ۹۹ برگزار خواهد شد.
شرایط اولیه برای حضور هنرجویان در این دوره به شرح ذیل است: اسکان در استان تهران، دارای تجربه تولید مستند کوتاه یا کلیپ و آشنا با مفاهیم ابتدایی این عرصه، تخصیص حداقل دو روز کامل کاری در هفته برای شرکت در دوره، عدم استخدام یا اشتغال تمام‌وقت در سایر نهادها، مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه، دارای مساله و دغدغه مشخص از سبد مسائل کشور و جهان.
اولویت‌های پذیرش: ثبت‌نام به‌صورت گروهی، سابقه فعالیت در تشکل‌های دانشجویی، تجربه کار در حوزه رسانه، آشنا با نرم‌افزارهای تدوین.
مزایا و ویژگی‌های دوره: فراگیری مهارت مستندسازی با طرح درس‌های مدون و فضای آموزشی با‌کیفیت، بهره‌گیری از اساتید برجسته و تهیه‌کنندگان مستندهای جریان‌ساز، فرصت ساخت فیلم مستند با‌کیفیت در طول دوره (امکانات و فضای کاری و سرپرست با‌تجربه)، استفاده از ظرفیت توزیع و عرضه حرفه‌ای مستند در سفیر‌فیلم، امکان ادامه همکاری با سفیرفیلم در قالب تیم‌های تولیدی این مجموعه (پس از موفقیت در دوره). چهارمین دوره آموزشی ــ تربیتی سفیرفیلم از نیمه اول دی آغاز می‌شود و تا پایان بهار ۹۹ ادامه خواهد داشت. پذیرش متقاضیان به‌صورت چند‌مرحله‌ای از طریق آزمون و مصاحبه ورودی خواهد بود. واجدین شرایط جهت ثبت‌نام می‌توانند تا ۲۵ آذر از طریق آدرس اینترنتی safirfilm.ir ثبت‌نام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها