jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۰۴۲ ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

چهارمین دوره تربیت مستندساز سفیرفیلم از ابتدای زمستان برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، سفیرفیلم در نظر دارد به‌منظور شناسایی و پرورش استعدادهای مرتبط با ساخت فیلم مستند و افزایش ظرفیت تولیدی خود، دوره آموزشی ــ تربیتی برگزار کند. این دوره ویژه آقایان بوده و طی شش ماه از ابتدای زمستان ۹۸، با محوریت کارگاه‌های تخصصی آموزشی و تولید یک مستند نیمه بلند در بهار ۹۹ برگزار خواهد شد.
شرایط اولیه برای حضور هنرجویان در این دوره به شرح ذیل است: اسکان در استان تهران، دارای تجربه تولید مستند کوتاه یا کلیپ و آشنا با مفاهیم ابتدایی این عرصه، تخصیص حداقل دو روز کامل کاری در هفته برای شرکت در دوره، عدم استخدام یا اشتغال تمام‌وقت در سایر نهادها، مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه، دارای مساله و دغدغه مشخص از سبد مسائل کشور و جهان.
اولویت‌های پذیرش: ثبت‌نام به‌صورت گروهی، سابقه فعالیت در تشکل‌های دانشجویی، تجربه کار در حوزه رسانه، آشنا با نرم‌افزارهای تدوین.
مزایا و ویژگی‌های دوره: فراگیری مهارت مستندسازی با طرح درس‌های مدون و فضای آموزشی با‌کیفیت، بهره‌گیری از اساتید برجسته و تهیه‌کنندگان مستندهای جریان‌ساز، فرصت ساخت فیلم مستند با‌کیفیت در طول دوره (امکانات و فضای کاری و سرپرست با‌تجربه)، استفاده از ظرفیت توزیع و عرضه حرفه‌ای مستند در سفیر‌فیلم، امکان ادامه همکاری با سفیرفیلم در قالب تیم‌های تولیدی این مجموعه (پس از موفقیت در دوره). چهارمین دوره آموزشی ــ تربیتی سفیرفیلم از نیمه اول دی آغاز می‌شود و تا پایان بهار ۹۹ ادامه خواهد داشت. پذیرش متقاضیان به‌صورت چند‌مرحله‌ای از طریق آزمون و مصاحبه ورودی خواهد بود. واجدین شرایط جهت ثبت‌نام می‌توانند تا ۲۵ آذر از طریق آدرس اینترنتی safirfilm.ir ثبت‌نام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر