jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۷۴۵ ۰۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پوریا فیاضی، لژیونر والیبال ایران گفت: من هرگز کلمه زشتی به خانواده بازیکنان حریف نمی‌گویم، ولی کوبیاک قطعا به‌ یاد می‌آورد که چه حرف‌های زشت و زننده‌ای به من گفت.

کوبیاک در پایان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا و برتری 3 بر 2 شهرداری ورامین مقابل پاناسونیک ژاپن، حرف‌های زشتی به پوریا فیاضی زده بود. کوبیاک یک ماه بعد، الفاظ نامناسبی در مورد مردم ایران به‌کار برد و فدراسیون والیبال لهستان نیز کاپیتان تیم ملی این کشور را شش جلسه از بازی‌های ملی محروم کرد.
فیاضی حالا به بنجین لهستان پیوسته و در گفتگو با رسانه‌های لهستانی گفت:‌ من در طول مسابقه فقط به رقابت مشغول هستم و هرگز کلمه زشتی به خانواده بازیکنان حریف نمی‌گویم ولی کوبیاک قطعا به‌یاد می‌آورد که چه حرف‌های زشت و زننده‌ای به من گفت. ملت ایران هیچ‌گاه رابطه بدی با لهستان نداشته به همین خاطر نمی‌توانم درک کنم چطور یک نفر به‌خاطر این‌که تیمش به ما باخته، چنان حرف‌هایی زشتی را زده و به یک کشور و ملت توهین کرده است. آن فقط یک مسابقه بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر