jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۱۲۳۷۸۵۷ ۲۷ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

وسایل مورد نیاز: کاغذ تعداد نفرات: یک نفر و بیشتر

از لذتبخش‌ترین و البته ارزان‌ترین سرگرمی‌ها، درست کردن اوریگامی است. اوریگامی از آن تفریح‌هایی است که سن و سال نمی‌شناسد.
در هر سنی که باشید در کنار بچه‌ها یا بزرگ‌ترهای خانواده می‌توانید ساعت‌ها با درست کردن اوریگامی سرگرم شوید. موشک، نمکدان، قایق و قورباغه معروف‌ترین اوریگامی‌هایی است که در بچگی درست می‌کردیم. اما اوریگامی به همین‌ها خلاصه نمی‌شود. اشکال متنوعی را می‌توان با یک تکه کاغذ ساخت. منابع آموزش اوریگامی هم فراوان است. از منابع مکتوب می‌توان به کتاب‌های «کاغذبازی»، «هنر تا‌کردن کاغذ» و «بازی با کاغذ» اشاره کرد.
منابع دیجیتال هم که فراوان است. سایت کازیه مخصوص آموزش اوریگامی است. فیلم‌های متعدد آموزشی در آپارات را هم می‌توانید پیدا کنید که به شکل عملی این کار را آموزش می‌دهند. علاوه بر این نرم‌افزارهای تلفن‌همراه مثل how to make origami از صفر تا صد ساخت اوریگامی را توضیح می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر