jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۶۳۱ ۲۶ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ارتش رژیم صهیونیستی صبح دیروز حملات هوایی خود به شمال غزه را شروع کرد و به مواضعی متعلق به حماس یورش برد.

این در حالی است که پنجشنبه گذشته رژیم صهیونیستی برای مصون ماندن از حملات موشکی مقاومت مجبور شد با میانجیگری مصر با جنبش جهاد اسلامی به یک توافق آتش‌بس تن در دهد. با این حال طی دو روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به این آتش‌بس پایبند نبوده و تاکنون بارها آن را نقض کرده است. در مقابل رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند، ۹ شهرک‌نشین در پی شلیک موشک‌هایی از غزه به بئر السبع مصدوم شدند. ارتش رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه هفته گذشته اقدام به ترور بهاء ابو العطا، فرمانده برجسته گردان‌های القدس، شاخه نظامی جهاد اسلامی کرد که به شلیک صدها راکت و موشک به سمت شهرک‌های رژیم صهیونیستی در همجواری مرزهای غزه منجر شد.
در همین حال جنبش جهاد اسلامی فلسطین قتل عام کودکان و خانواده‌های فلسطینی در عملیات نظامی اخیر رژیم صهیونیستی به غزه را جنایت جنگی تمام عیار این رژیم خواند و از نهادهای حقوق بشری خواست سران این رژیم را رسوا و محاکمه کنند. دریک خبر مهم دیگر مربوط به فلسطین گفته شد اسماعیل هنیه و زیاد نخاله رهبران جنبش‌های فلسطینی حماس و جهاد اسلامی در یک تماس تلفنی بر تقویت همکاری، هماهنگی و مشورت دوجانبه در این مرحله دقیق و حساس تأکید کردند.
اسماعیل هنیه در ادامه عملکرد مقاومت در رویایی اخیر و شکست توطئه‌های رژیم اشغالگر را ستود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر