jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۲۴۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

گلایه سرمربی استقلال از میزان حمایت باشگاه از تیمش

نمی‌شود توقع 100 باشد، حمایت 20

آندره‌آ استراماچونی هر چند لحن خود را ملایم‌تر کرده ولی همچنان از وضعیت باشگاه استقلال گلایه دارد. بازیکنان از میزان امکانات و همینطور شرایط این باشگاه ناراضی هستند. استراماچونی هم به بازیکنان گفته حامی آنهاست تا بتوانند به حق و حقوق شان برسند.

هر چند رسانه‌ها هم کلا علاقه‌ای ندارند به خواسته مالی بازیکنان بپردازند ولی نکته اینجاست که چنین مساله‌ای تاثیر مستقیم روی همه اخبار و اتفاقات باشگاه دارد. بعد از اعتصاب اخیر، باشگاه به بازیکنان قول داد مشکل را حل کند منتهی تا این لحظه پولی پرداخت نشده است. هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرده تا پایان همین هفته مبلغی به حساب بازیکنان واریز می‌شود. در این باره وقتی از استراماچونی سوال می‌شود، می‌گوید: «این را مطمئن هستید یا از من می‌پرسید؟» او ظاهرا از این موضوع بی خبر است. سرمربی استقلال گلایه دارد و توضیح می‌دهد: «ما استقلال، یکی از باشگاه‌های برتر آسیا و با طرفداران میلیونی هستیم. توقعاتی که از ما وجود دارد باید به اندازه حمایتی که از ما می‌شود و امکانات ما باشد. نمی‌توانیم توقع صد و حمایت 20 داشته باشیم.»
اعتراض استراماچونی به مسائل مالی زیاد به مذاق فتحی خوش نیامد. سرمربی استقلال که این موضوع را شنید، حالا غیرمستقیما خطاب به فتحی حرف‌هایی می‌زند. استراماچونی می‌گوید: «اعتراض من به مسائل مالی و امکانات اعتراض منفی نبود، بلکه اعتراض مثبت بود. من آن حرف را زدم برای این‌که باشگاه بتواند پیشرفت کند و در شرایط بهتری قرار بگیرد. فراموش نکنید ما چقدر هوادار داریم و توقع از باشگاه چقدر است. من اگر استقلال را دوست نداشتم هیچوقت آن حرف را نمی‌زدم.»
استراماچونی که از تعطیلی لیگ برتر استفاده کرد و سری به پرسپولیس در شیراز زد، در این‌باره می‌گوید: «ایران تاریخی غنی دارد. می‌دانم امپراطوری پارسی یکی از بزرگ‌ترین امپراطوری‌های جهان بوده است. وقتی در این کشور زندگی می‌کنید، باید تاریخچه آن را بدانید و به آن احترام بگذارید.»

ماجرای یک انتخاب ایتالیایی
اخیرا در ایتالیا استراماچونی به‌عنوان یکی از بهترین لژیونرهای فوتبال این کشور معرفی شده. او عملکرد خوبی در استقلال داشت و به همین دلیل در لیست برترین‌ها قرار گرفت. مربی ایتالیایی در این‌باره می‌گوید: «این اتفاق خوب است. البته این را بگویم که دوست دارم فوتبالیست‌های ایرانی هم در سطح جهان بیشتر شناخته شوند و من هم امیدوارم کسی باشم که به این اتفاق کمک کنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر