jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۴۹۹۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در حالی که ریزش قیمت ارز در بازار، انتظار کاهش قیمت خودرو را نیز جدی‌تر از پیش کرده بود، قیمت برخی خودروها در بازار روندی افزایشی را تجربه کرده است.

هر دستگاه پراید 111 که تا قیمت ۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عقب‌نشینی کرده بود، در روزهای اخیر با قیمت ۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته شده است.
سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران نیز در خصوص دلایل افزایش قیمت پراید گفت: تغییر در میزان عرضه از یک سو و مانور دلالان و اعلام قیمت‌های بالا در آگهی‌های اینترنتی با هدف ایجاد تشنج در بازار مهم‌ترین دلیل بروز این اتفاق است اما خرید و فروش خودرو در بازار به شدت اندک است و اگر کسی پای معامله برود، می‌تواند به قیمتی پایین‌تر از این ارقام خودروی مورد نظرش را خریداری کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر