jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۴۱۳۳   ۳۰ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زمان پخش یکی از سریال‌های شبکه یک سیما مشخص شد.

کدام سریال؟ به رنگ خاک
الان در چه مرحله‌ای است؟ سعید بشیری تهیه‌کننده این مجموعه به صبا گفت: بخش عمده‌ای از مراحل فنی و تدوین به پایان رسیده است و ۱۵ قسمت اول این مجموعه که مربوط به دو جزیره «هرمز» و «لارک» است به طور کامل آماده پخش است و ۸۰ درصد از مراحل فنی باقی قسمت‌ها انجام شده و در مراحل پایانی ساخت و میکس موسیقی هستند.
کی پخش می‌شود؟ طبق اعلام شبکه یک سیما این سریال قرار است از ۱۰ آبان روی آنتن برود.
داستانش چیست؟ این سریال چهار اپیزود دارد و در پنج جزیره «هرمز»، «لارک»، «هنگام»، «قشم» و «ابوموسی» فیلمبرداری شده است. یکی از اهداف این سریال نمایش زیبایی‌ها، جذابیت‌های طبیعی و آرامش این جزایر است. پرداختن اهمیت استراتژیک منطقه خلیج‌فارس و دلبستگی عمیق و عشق مردم ایران به این جزایر از دیگر اهداف ما برای ساخت این سریال بوده است. در خلاصه داستان این سریال آمده است: مهرداد که در جزیره هرمز به کار آموزش غواصی مشغول است دلباخته دختر ناخدا جمات است در حالی که ناخدا مخالف جدی ازدواج این دو است. از سوی دیگر یک تیم خلافکار به‌شدت در پی پیدا کردن مهرداد هستند و او نیز هر روز برای یافتن شیئی قدیمی به زیر آب رفته و غواصی می‌کند و….
کارگردان و بازیگران؟ کارگردانی بخش‌های مربوط به جزایر «هرمز»، «لارک»، «قشم» و «بوموسی» برعهده حسن لفافیان و کارگردانی بخش جزیره «هنگام» برعهده محسن یوسفی بوده است. برزو ارجمند، پوریا پورسرخ، محمد متوسلانی، سیاوش طهمورث، محمود پاک‌نیت، بیتا سحرخیز، فرشته سرابندی، مجید سعیدی، عزت‌ا... رمضانی‌فر، امیر کاظمی، علیرضا جعفری، علیرضا استادی، کیوان ساکت‌اف، هستی فرحی، مهدی صبایی، اتابک نادری، زهرا سعیدی، شهروز ابراهیمی، یوسف صفری بختیاری، دنیا نادرخانی، حسین توشه، سامان دارابی، ابوالفضل همراه، فریبا امینیان، محمدعلی سلیمان تاش، ایوب دمان، هادی معصومی، لیلی فرهادپور و عرفان برزین برخی بازیگران تلویزیون و تئاتر بومی استان هرمزگان و... بخشی از بازیگران این مجموعه هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر