jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۹۵۶۲   ۳۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اگر از مخاطبان شبکه یک و به خصوص سریال «ترور خاموش» باشید، در قسمت هفتم این مجموعه که جمعه‌شب روی آنتن رفت با سکانسی روبه‌رو شده‌اید که شاید در نگاه اول کمی غیرقابل باور باشد.

در یکی از سکانس‌های این قسمت که استارت حضور شخصیتی به نام پروانه در سریال زده شده که مدعی است حرف اول قاچاق مواد مخدر در اروپا و آمریکا را می‌زند. حالا این خانم قاچاقچی پیش ماموران اطلاعاتی کشورمان (همان سعید راد و حمید عطایی) آمده و ادعا می‌کند بنا دارد با دستگاه امنیتی ایران برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر همکاری کند! حالا چرا؟ آنجور که پروانه در سریال می‌گوید با تماشای فیلم سینمایی «خیلی دور، خیلی نزدیک» سیدرضا میرکریمی متحول شده و قصد دارد شغل کثیفش را کنار بگذارد! این‌که یک قاچاقچی رده بالا و خطرناک با دیدن یک فیلم از حرفه‌ای و جایگاهی که قاعدتا برای آن جنایات زیادی مرتکب شده دست بکشد، برای بعضی از مخاطبان زیاد قابل قبول نبود.
بعضی از مخاطبان سریال به شوخی یا جدی به این تحول خانم قاچاقچی واکنش نشان دادند. «با فیلم متحول شد؟!»؛ «برای همه قاچاقچی‌ها فیلم بذاریم آدم خوبی بشن!»، «کارگردان با ما شوخی کرده»، «چرا خیلی دور خیلی نزدیک ما رو متحول نکرد؟» و... بخشی از این واکنش‌ها بود. با همه این نظرات به نظر می‌رسد باز هم باید منتظر ادامه سریال باشیم، شاید «پروانه» به دلیل دیگری غیر از تحول به خاطر دیدن یک فیلم، پایش به نهادهای امنیتی ایران باز شده است؛ باید دید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر