jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۶۲۶۵ ۱۰ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فرماندار طرقبه‌شاندیز با بیان این‌که مسمومیت حدود 300 نفر در شاندیز خفیف بوده و با درمان‌های اولیه رفع شده، گفت: با توجه به آزمایش‌های انجام شده، آب «ابرده» مشکل خاصی نداشته است.

سیدحسن حسینی به فارس گفت: از ساعت 12 ظهر جمعه هشتم شهریور امسال تا بامداد شنبه حدود 300 نفر از مردم به‌دلیل مسمومیت در برخی محلات ابرده پایین، به مراکز درمانی مراجعه کردند. مسمومیت‌های این افراد خفیف بوده و با درمان‌های اولیه درمان و ساعاتی بعد مرخص شدند. با توجه به آزمایش‌های انجام‌شده، آب ابرده مشکل خاصی نداشته است. در جلسه هماهنگی فرمانداری که تشکیل شده علت این مسمومیت در حال بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر