jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۲۵۸۵۰   ۰۹ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۶:۴۰

رئیس سازمان اورژانس کشور خبر داد:

۲۵۴۷ مصدوم در حوادث هفته گذشته

از مجموع ۲ هزار و ۵۴۷ نفر مصدوم حوادث ویژه، ۲ هزار ۱۱۱نفر توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

۲۵۴۷ مصدوم در حوادث هفته گذشته

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، پیرحسین کولیوند گفت: طی هفته گذشته (از ۲ الی ۷ شهریور) در مجموع ۵۱۳ حادثه ویژه در سامانه مرکز مدیریت عملیات بحران (EOC) ثبت شد که در پی این حوادث ۲ هزار و ۵۴۷ نفر مصدوم شدند.

وی افزود: از مجموع ۲ هزار و ۵۴۷ نفر مصدوم حوادث ویژه، ۲ هزار ۱۱۱نفر توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند و ۴۳۶ نفر در محل درمان شدند و نیز ۱۵۴ نفر جان خود را از دست دادند.

کولیوند ادامه داد: از مجموع ۵۱۳ حادثه ویژه ثبت شده طی هفته گذشته،۲۷۲ مورد حوادث ترافیکی که (معادل ۵۳ درصد از کل حوادث ثبت شده) و ۲۴۱ مورد حوادث غیرترافیکی (معادل ۴۷ درصد از کل حوادث ثبت شده) بودند.

رئیس سازمان اورژانس کشور افزود: طی هفته گذشته، ۱۱۶ مصدوم طی ۸۵ ماموریت، توسط اورژانس هوایی به مراکز درمانی انتقال یافتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر