jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۵۳۰۱   ۰۵ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرد روانی بعد از قتل مادر سالخورده‌اش با خوردن قرص به زندگی‌اش پایان داد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ کاووس محمدی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس در این‌باره گفت: ماموران انتظامی شهرستان آباده در تماس تلفنی از سوی شهروندی در جریان قتل زن 82 ساله‌ای قرار گرفتند. ماموران زمانی که به محل جنایت رفتند، با جسد این زن در حالی که با ضربه دسته بیل و کلنگ به قتل رسیده بود و جسد پسر 47 ساله‌اش که با خوردن قرص فوت شده بود، رو‌به‌رو شدند.
وی افزود: در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد مرد میانسال که بنا به گفته اهالی محل و اقوام، دچار بیماری اعصاب و روان و تحت نظر پرشک بوده با ضربات بیل و کلنگ مادر خود را به قتل رسانده و سپس با خوردن قرص خودکشی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر