jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۵۰۶۹ ۰۴ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

بالاخره بعد از سال‌ها انتظار، تهیه‌کنندگان مجموعه اکشن علمی-تخیلی «ماتریکس» خبر تولید قسمت چهارم آن را اعلام کردند.

کیانو ریوز و کری آن موس، دو بازیگر اصلی فیلم، برای حضور در قسمت چهارم دعوت به همکاری شده‌اند. لانا واچفسکی وظیفه کارگردانی چهارمین قسمت را به عهده دارد. او فیلم را براساس فیلمنامه‌ای می‌سازد که خودش یکی از نویسندگان آن است. اطلاعی از داستان فیلم در دست نیست. شرکت برادران وارنر، تهیه‌کننده این مجموعه، هزینه‌ای صد میلیون دلاری را صرف تولید قسمت تازه آن خواهد کرد. هنوز معلوم نیست لاورنس فیشبرن ایفاگر نقش مورفیوس در داستان قسمت چهارم حضور دارد یا نه. زمانی برای شروع کار فیلمبرداری اعلام نشده و به همین ترتیب، تاریخ اکران عمومی آن مشخص نیست. مجموعه ماتریکس که امسال بیستمین سال نمایش عمومی قسمت اول خود را جشن گرفت، گونه اکشن را وارد دنیایی تازه و غیرمتعارف کرد./ ددلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر