jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۹۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

آیا تماشاگران سینما شاهد همکاری تازه کیانو ریوز و درک کولستاد خواهند بود؟ کولستاد این روزها خودش را آماده کارگردانی «جاست کاوز» می‌کند.

این فیلم با نگاهی به داستان یک بازی رایانه‌ای بسیار موفق تولید می‌شود. شرکت مستقل فیلمسازی کنستانتین تهیه‌کننده این اکشن دلهره آور 60 میلیون دلاری است. از آنجا که بازی ویدئویی جاست کاوز یک بازی موفق دنباله دار بوده است، پیش بینی می‌شود نسخه سینمایی‌اش هم تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله دار شود.
دوستی بین ریوز و کولستاد و موفقیت بالای مالی و انتقادی «جان ویک»، این ظن را تقویت می‌کند که نقش اصلی نسخه سینمایی جاست کاوز را ریوز بازی کند. کولستاد که نویسنده فیلمنامه جان ویک‌ها بوده، از ریوز به عنوان گزینه اصلی بازی در اولین ساخته سینمایی خود در مقام کارگردان اسم می‌برد. داستان جاست کاوز درباره جوانی به نام ریکو است که در مبارزه با زمان، باید با یک گروه خلافکار مقابله کند./ هالیوود ریپورتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر