jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۱۱۸۳   ۱۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

شرور محله خزانه تهران که چشم دو نفر از شهروندان را در آورده بود، بازداشت شد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در این باره گفت: این شرور سابقه‌دار که از اراذل و اوباش سطح یک پایتخت است، چند سالی را به جرم شرارت‌های فراوان از جمله اخلال در نظم عمومی، سرقت، ضرب و جرح و تیراندازی تحت تعقیب پلیس بود که پس از چند ماه فرار بازداشت شد. همچنین این شرور سال گذشته به جرم ایجاد درگیری و ضرب و جرح، منجر به تخلیه چشم دو نفر از شهروندان شده بود که از سوی ماموران کلانتری خزانه بازداشت شده و بعد از محاکمه به ۱۲ سال حبس محکوم شده بود.
وی افزود: او تا فروردین امسال در زندان بود، اما با سپردن وثیقه آزاد شد. بعداز آن به شرارت‌هایش ادامه داد. حتی در واپسین روزهای خرداد امسال، با خودروی سواری بدون پلاک و در حالت مستی، دو نفر را زیر گرفت و روانه بیمارستان کرد. دو هفته بعدازآن با دوستانش چند نفراز اهالی را زخمی و اموال عمومی را تخریب کردند. متهم حتی با دو نفر از اراذل و اوباش دیگر محله خزانه چند خودرو را تخریب کردند. در محلی که پلیس او را بازداشت کرد، دو قبضه سلاح سرد، دو عدد افشانه اشک‌آور و مقادیری مواد روانگردان کشف شد.
متهم در جریان تحقیقات به شرارت، ایجاد رعب و وحشت در میان شهروندان، عربده‌کشی، تخریب اموال عمومی و ضرب و جرح شهروندان اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر