jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۱۱۳۵   ۱۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کتاب خاطرات ادوارد اسنودن که با افشای اسناد محرمانه از سازمان امنیت ملی آمریکا (NSA) سر زبان‌ها افتاد، ماه آینده به بازار عرضه خواهد شد.

ادوارد اسنودن، اول آگوست با انتشار توییتی که در آن نوشته بود «یک کتاب نوشته‌ام» دنبال‌کننده‌های چهار میلیونی خود را در جریان انتشار کتاب بعدی خود قرار داد. او همراه توییت خود یک ویدئو هم آپلود کرد و در آن از کار کردن برای دولت آمریکا ابراز پشیمانی کرد. به گزارش دیجیاتو، کتاب خاطرات ادوارد اسنودن با عنوان Permanent Record که ترجمه تحت الفظی آن سند دائمی می‌شود، 17 سپتامبر (26 شهریور) توسط انتشارات مک میلن به قفسه کتابفروشی‌ها راه خواهد یافت. اسنودن در این کتاب به شرح خاطرات خود از زمان حضور در سازمان امنیت ملی آمریکا و حوادثی می‌پردازد که در نهایت به جدایی او از این سازمان و افشای اسناد محرمانه منجر شد. روسیه تا سال 2020 به اسنودن پناهندگی داده و او اکنون در شهر مسکو زندگی می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر