jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۰۷۵۰   ۰۹ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

شفافیت غوغا می‌کند آقا؛ غوغا! از همین گروه چهار صفحه‌ای و شش هفت نفره فرهنگی بگیرید و همین‌طور بروید بالا! نمونه‌اش همین دیروز که سردبیر محترم که با حفظ سمت، مدیرمسؤول جدید هم محسوب می‌شوند برای رفع یک مساله داخلی، به همراه قائم‌مقام محترم مجموعه کل تحریریه را جمع کرد و به مثابه یک رفتار سازمان شفاف توضیحات مبسوطی ایراد شد در مورد مشکلی که ذهن تحریریه را به خودش مشغول کرده بود.

خلاصه رفتار و فرهنگ سازمانی در حد فرهنگ سازمانی گوگل! همان‌قدر شفاف و همان‌قدر بدون سلسله مراتب عمدی! خلاصه که اینجوری‌هاست! دوستان اشاره می‌کنند که ادامه ندهم که شائبه پاچه‌خواری پیش نیاید!
و اما بعد... آقا این را به حساب داغ کردن بی‌خودی بازار صفحات فرهنگی نگذارید، ولی انصافا ورق بزنید ببینید بچه‌ها امروز چه کرده‌اند. اجازه بدهید از آذر مهاجر شروع کنیم. مهاجر که صابون سوژه‌های حساسی را به تن روزنامه مالانده در جدیدترین اقدامش رفته سراغ یک سوژه داغ دیگر. احتمالا ویدئویی که یک زوج شاخ اینستاگرامی از خودشان منتشر کرده‌اند را دیده‌اید. زن و شوهر جوانی که برای 300 هزار تایی شدن صفحه اینستاگرام‌شان جشن گرفته و برای این جشن از یک گروه تصویربرداری و آتلیه هم دعوت کرده‌اند. خلاصه کنم که مهاجر رفته و آتلیه را پیدا کرده و در جایگاه یک مشتری زنگ زده که بفهمد همچین اشرافی‌گری‌هایی چقدر برای آدم آب می‌خورد آن هم توی وضعیت قمر در عقرب اقتصادی فعلی! ورق بزنید صفحه 10 و گزارش مهاجر را بخوانید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر