jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۹۳۷۶ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

به گزارش رسانه‌های انگلیسی، دنی سبایوس، هافبک رئال‌مادرید در آستانه انتقال قرضی به آرسنال قرار دارد. گفته می‌شود دستمزد سالانه این هافبک اسپانیایی حدود سه میلیون پوند خواهد بود.

علاوه بر این آرسنال مبلغی را هم به رئال پرداخت می‌کند. همزمان با این خبرها، اونای امری روز گذشته پیش از دیدار مقابل آرسنال به تمجید از سبایوس پرداخت تا خبر این انتقال را قطعی کند. به گزارش دیلی‌میل، امری گفت: «سبایوس، بازیکن خیلی خوبی است. من او را از رئال‌بتیس که کارش را تازه در آنجا شروع کرده بود و بعد هم در رئال مادرید می‌شناسم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر