jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۵۶۴۰   ۱۳ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نایب رئیس باشگاه ترابزون به شایعات نقل و انتقالاتی این تیم پاسخ داد و درباره بازیکن ملی‌پوش و ایرانی این تیم نیز صحبت کرد.

ارطغرل دوغان در گفت و گویی که در رسانه‌های ترک بازتاب وسیعی داشته اعلام کرده باشگاه تراکتور دنبال استخدام وحید امیری است. امیری که از ملی‌پوشان فوتبال ایران محسوب می‌شود می‌تواند یک خرید ایده‌آل برای تیم‌های ایرانی از جمله تراکتور باشد.

ترابزون اسپور بعد از جام جهانی 2018 اقدام به جذب وحید امیری و مجید حسینی کرد؛ اما گویا امیری در این تیم به پایان راه رسیده است. دوغان ادامه داد: «ما می‌خواهیم یک مهاجم جوان به تیم اضافه کنیم که بتواند در پرس تیمی به ما کمک کند. امیری و زارگو توره از ما جدا خواهند شد. ما پیشنهادهایی برای این دو بازیکن داریم و مذاکراتمان ادامه دارد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر